Falownik hybrydowy S6-EH1P3.6K-L-PLUS 3.6 kW 1F Solis
Producent: Solis
INDEX: S6-EH1P3.6K-L-PLUS
Numer produktu: S6-EH1P3.6K-L-PLUS
Informacja o produkcie "Falownik hybrydowy S6-EH1P3.6K-L-PLUS 3.6 kW 1F Solis"
Falowniki hybrydowe Solis S6 K-L-PLUS to seria 1-fazowych inwerterów zaprojektowana do budowy magazynów energii. Doskonale nadaje się do zastosowania w małych i średnich instalacjach fotowoltaicznych. Seria S6 K-L-PLUS to modele o mocach od 3 kW do 8 kW. Falowniki Solis tej serii to nowoczesne urządzenia do produkcji energii elektrycznej ze słońca a w połączeniu z bateriami serii LV, różnych znanych marek, tworzą niezawodne magazyny energii do zastosowań domowych. Maksymalnie uproszczona budowa oraz nowoczesne rozwiązania techniczne przekładają się na niską awaryjność systemu i optymalną pracę a wykorzystanie funkcji użycia taryfy dynamicznej daje wymierne korzyści finansowe. Stosunkowo niewielka masa urządzenia ułatwia instalację.
Cechy wyróżniające produkt:
  • Maksymalna sprawność 96.2%
  • Pracuje z bateriami LV
  • Szeroki zakres napięć zasilania po stronie DC
  • 2 niezależne wejścia MPPT, 2 stringi
  • Łączenie równoległe do 6 falowników
  • Tryb ograniczenia mocy szczytowej
  • Praca w trybie taryfy dynamicznej
  • Automatyczne przełączanie na zasilanie awaryjne (UPS poniżej 4 ms)
  • 10-sekundowe przeciążenie nawet do 200% po stronie AC
  • Monitorowanie uziemienia
  • Ochrona przed przepięciami typ II
  • Ochrona przed odwróconą polaryzacją DC
  • Współpracuje z bateriami litowymi wielu światowych marek
  • Cicha praca
Obsługa i instalacja:
  • Łatwy montaż i demontaż dzięki dedykowanej płycie
  • Wbudowany wyłącznik DC
  • Przyłącza dostępne bez konieczności otwierania obudowy
  • Komunikacja CAN, RS485, Bluetooth. WiFi/4G/LAN opcjonalnie
  • Wysoka ochrona przed wilgocią IP66
  • Zakres temperatur pracy: - 40 do +60 oC
  • Wymiary: 335 x 560 x 227 mm