Falownik hybrydowy S6-EH1P12K03-NV-YD-L 12 kW 1F Solis
Producent: Solis
INDEX: S6-EH1P12K03-NV-YD-L
Numer produktu: S6-EH1P12K03-NV-YD-L
Informacja o produkcie "Falownik hybrydowy S6-EH1P12K03-NV-YD-L 12 kW 1F Solis"
 UWAGA! Brak certyfikatu dopuszczającego przyłączenie do sieci w Polsce!
Jednofazowy, hybrydowy falownik Solis S6 12 kW, 3 MPPT, do magazynowania energii. Współpracuje z bateriami typu LV różnych producentów
Falowniki hybrydowe Solis S6 K03-NV-YD-L to seria 1-fazowych inwerterów zaprojektowana do budowy magazynów energii. Doskonale nadaje się do zastosowania w małych i średnich instalacjach fotowoltaicznych. Seria S6 K03-NV-YD-L to modele o mocach od 12 kW do 16 kW. Falowniki Solis to nowoczesne urządzenie do produkcji energii elektrycznej ze słońca a w połączeniu z bateriami serii LV, różnych znanych marek, tworzą niezawodne magazyny energii do zastosowań domowych. Maksymalnie uproszczona budowa oraz nowoczesne rozwiązania techniczne przekładają się na niską awaryjność systemu i optymalną pracę. Falowniki pozwalają na 10-sekundowe przeciążenie nawet do 200%. Współpracują z generatorami prądu, aby system mógł działać po utracie zasilania z sieci lub całkowicie w systemie offgrid. Czas przełączeni do odbioru krytycznego, po utracie zasilania, poniżej 4 ms to niemal płynne przejście do zapasowego zasilania. Falownik umożliwia pracę w trybie taryfy dynamicznej co bezpośrednio daje wymierne korzyści finansowe.
Jednofazowy falownik hybrydowy Solis S6 K03-NV-YD-L w połączeniu z bateriami to nowoczesne i niezawodne urządzenie wykorzystujące możliwości instalacji fotowoltaicznej do magazynowania nadwyżek energii elektrycznej z przeznaczeniem do późniejszego, wydajnego i optymalnego wykorzystania w ramach gospodarstwa domowego. Współpracuje z akumulatorami niskonapięciowymi (48 V) wykonanymi w technologii litowo-jonowej. Falownik automatycznie adaptuje się do podłączonego zestawu baterii, a dzięki temu system do magazynowania energii działa wydajnie i efektywnie. Falowniki S6 K03-NV-YD-L mogą pracować w połączeniu równoległym do 6 urządzeń w jednym systemie dla zwiększenia mocy wyjściowej. Łącząc ze sobą falowniki tej serii, można tworzyć zarówno efektywnie działające sieci jednofazowe, jak i trójfazowe po odpowiedniej konfiguracji. Pracę całej instalacji można śledzić w dedykowanej aplikacji na urządzeniach mobilnych.
Cechy wyróżniające produkt:
  • Maksymalna sprawność 97,6%
  • Pracuje z bateriami LV
  • Szeroki zakres napięć zasilania po stronie DC
  • 3 niezależne wejścia MPPT, 6 stringów
  • Pracuje z wysokoprądowymi modułami PV, do 40 A
  • Pracuje z bateriami litowymi różnych marek
  • 10-sekundowe przeciążenie nawet do 200% po stronie AC
  • Praca w trybie taryfy dynamicznej
  • Tryb ograniczenia mocy szczytowej
  • Tryb pracy z generatorem prądu
  • Automatyczne przełączanie po utracie zasilania w tryb backup < 4 ms
  • Ochrona przed przepięciami DC i AC
  • Monitorowanie zwarć doziemnych
  • Ochrona przed odwróconą polaryzacją
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe DC typ I/II, AC typu III
Obsługa i instalacja:
  • Łatwy montaż i demontaż dzięki dedykowanej płycie
  • Wbudowany wyłącznik DC
  • Przyłącza dostępne bez konieczności otwierania obudowy
  • Komunikacja CAN, RS485, Bluetooth. WiFi/4G/LAN opcjonalnie
  • Wysoka ochrona przed wilgocią IP66
  • Zakres temperatur pracy: - 25 do +60 oC
  • Wymiary: 464 x 763 x 282 mm